Stoys Uğurlu Sayfalar Nedir? Bizi Arayın

Arşiv: Türkiye'nin Uğur'u 55 Yaşında

Türkiye'nin Uğur'u 55 Yaşında

25.11.2022

CANSIN ERNALBANTOĞULLARI

Dört sene boyunca iyisiyle kötüsüyle bir şeyler yaşandı. İyi ki de yaşandı. Hepsi bana bir şeyler kattı. 

28.11.2022

UĞUR'LU HATIRAM

Bu okula ilk geldiğimde öğretmenlerim ortaokula alışmama çok yardımcı oldular. Birçok gezi düzenlediler, etkinlikler yaptılar. Şimdi bunlar arasında beni en çok etkileyen anımı anlatmak istiyorum.

Gezinin yapıldığı gün okula gelmiştim. Sınıf arkadaşlarım ve tabi ki ben gideceğimiz yer için çok heyecanlıydık. İlk iki dersten sonra üçüncü ders servislere binip okuldan ayrıldık. Gezinin amacı bowling oynamaktı. Gittiğimizde bizi bowling bölümüne alıp takımlara ayırdılar. Tam hatırlamıyorum ama 8-9 takımdık. Sahayı hazırladılar ve biz oynamaya başladık. Her şey seyrinde giderken birden ışıklar karardı. Hemen sonrasında o sarı ışık gitmişti ve yerini rengarenk spot ışıkları almıştı. Arkadan yüksek sesli müziklerle sıradan oyunumuz renklendi. Gözlerimi yumup o günü anımsadığımda içimi bir mutluluk sarıyor ve düşündüğümde hiçbir etkinlikte bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum.

21.11.2022

Uğurlu olmak!

Ailenizin namını arkadaşlarımızdan duymamız sonucu biz de Uğurlu olmaya karar verdik. Kısa süredir sizinle olmamıza rağmen yanlış bir karar olmadığını şimdiden görüyoruz. Gerek sınıf öğretmenimiz Ayşe Hanım’ın ilgisi ve buna bağlı olarak oğlumuzda bıraktığı öğretmen ve okula karşı gelişen sevgi gerek diğer öğretmenlerin çabaları bizleri günbegün sizlere daha da bağlıyor. Sizlerle olmaktan mutluyuz. Nice 55’li senelere!..

22.11.2022

Güzel Okulumuz

Güzel okulumuzda, birbirinden güzel ve değerli öğretmenlerimizle vatana, millete hayırlı evlatlar yetiştirmek dileği ile ❤️

22.11.2022

Başarılı Eğitim

Gelecekleri parlak, hayırlı çocuklar yetiştirmek ümidiyle, Uğur Okulları ve değerli öğretmenlerimizin desteği ile ❤️

22.11.2022

Uğur Okulları Çok Güzel

Ben eski okulumdaki yemeklerden dolayı hep aç kalıyordum ve eski okulumda beni dışlıyorlardı, şimdi kendime göre arkadaşlar buldum ve çok mutluyum. Ödevler biraz çok veriliyor  ama olsun. Yemekleri de gayet güzel! 💗 i love u🤍

25.11.2022

55. Yıllara Uğur'la

Memleket için ağaç dikenin emeği bugünden başlar ama derdi gelecek içindir. İşte biz de bu misyonla bu yola çıktık. Tüm derdimiz bu memlekete gelecek için nefes olabilmekti.

55 yıldır Uğurlu fidanlarımızı bu memlekete kazandırmanın gururuyla ve ilk günkü hevesimizle eğitimimize devam etmekteyiz. Asırlık nefesler için nice 55 yıllara Uğurla...


28.11.2022

O MERDİVENLER

   Okulun ilk günü, okul merdivenlerini çıkarken içimi bir heyecan kaplamıştı. Sınıfa girer girmez sınıf arkadaşlarım tanışmaya yanıma gelmişti. Arkadaşlarım, öğretmenlerimle tanışmamdan, okulun gezdirilmesine kadar bana yardım etmişlerdi. Ben de burada olduğum gibi kabul görüldüğümü, hem akademik hem sosyal hem de kültürel anlamda beni ileriye taşıyacak bir okulda olduğumu düşündüm.

  Okulun ilk günü merdivenlerden çıkarken içimde taşıdığım heyecan ve hissettiğim güzel duygular bu ana kadar hiç ışıltısını kaybetmeden benimle birlikte.


22.11.2022

Asya Bilge Kuybulu ve Kuybulu Ailesi

Biz okulumuzun başta Nefise Durmuş öğretmenimiz olmak üzere, en çok öğretmenlerini seviyoruz, Levent Teacher, Ebru Teacher, Aslıhan Ceylan ve Banu Sipahi ve tüm branş öğretmenlerimiz hepsi alanında çok başarılı, onların çocuklarımız üzerindeki emeklerini ve karşılığını aldigimizi görmek bizleri çok mutlu ediyor. Kıymetli öğretmenlerimiz ile değerlenen okulumuzun 55.yılı kutlu olsun.

23.11.2022

Uğurlu Anım❤️

Bir gün okula hırkamı almadan gelmiştim ve Türkçe öğretmenim(Gökçen Öğretmen)❤️bunu fark etti. Hemen bana hırkasını verdi. Teşekkür ederim Gökçen Öğretmenim❤️

16.11.2022

Önsöz

Uğur markasının 26 Kasım 1968 tarihinde İstanbul Laleli’de başlayan başarı hikayesi; bugün Türkiye’nin 55 ilinde, 116 okulda ve 141 kursta devam ediyor.

100 yıllık Cumhuriyet tarihimizin 55 yılına tanıklık eden Uğur; deneyimi, vizyonu ve tecrübesiyle eğitim sevdalısı olan Sayın Enver Yücel’in başarı hikayesidir.

Uğur markası; yıllar içinde emin adımlarla büyüyerek Türkiye’de Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları çatısı altında buluşmuş, dünyada ise 36 ülkede eğitim veren kurumlarıyla BAU Global eğitim ağına dönüşmüştür. BAU Global Başkanı Sayın Enver Yücel’in 55 yıl önce kendi emekleri ile kurduğu bu marka, dünyanın dört bir yanında binlerce başarılı eğitimcinin aynı marka altında gururla buluştuğu büyük bir ailedir.

Bu büyük gururu ve mutluluğu sizlerle paylaşmak adına oluşturduğumuz 55. Yıl Anı Defteri’mizde değerli öğrencilerimizin, velilerimizin, öğretmenlerimizin ve yöneticilerimizin anılarını bulabilirsiniz.

15.11.2022

Türkiye'nin Uğur'u 55 Yaşında

Kaliteli eğitimimizi Türkiye’nin 55 ilinde 110.000 öğrencimizle sürdürmenin ve Uğur markamızın 55. yılını kutlamanın gururunu yaşıyoruz.

1968 yılında öğrencilerini hayallerindeki üniversiteye ulaştırma hedefiyle kurulan Türkiye’nin Uğur’u; bugün dünyanın 36 ülkesinde üniversiteleri, okulları bulunan dev bir eğitim ağına dönüştü. Öyle ki BAU Global ailesi bünyesindeki kurumlar artık binlerce öğrencinin hayallerini süslüyor.

Bu büyük başarının mimarı, elbette Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Sayın Enver Yücel’dir. Her zaman bir adım ötesini görebilen, uluslararası eğitim yöntemlerini Türkiye’ye adapte eden Sayın Enver Yücel’in lider bakış açısı kurumumuzun her geçen gün daha da büyümesine katkı sağlıyor. Bizler de bu vizyon ışığında, Yüksek Kalitede Öğrenme ve Öğretme Yaklaşımımızla çalışmaya, üretmeye devam ediyoruz.

Öncü uygulamaları ile tarih yazan Uğur’umuzun başarısında katkısı bulunan tüm Uğurlu Ailemize teşekkür ediyorum.

Nil Çiçek

Genel Müdür