Stoys Uğurlu Sayfalar Nedir? Bizi Arayın

Uğurlu Sayfalar Nedir?

Uğurlu Sayfalar Nedir?

Uğurlu Sayfalar, Uğur Okulları tarafından gerçekleştirilen projelerde ve çeşitli özel günlerde yazıların kaleme alındığı dijital bir içerik platformdur.

Türkiye'nin Uğur'u 55 Yaşında

Başarı geleneğinden ödün vermeden, kaliteli eğitimi Türkiye’nin dört bir yanına ulaştıran Türkiye’nin Uğur’u 55. yılını kutlamanın gururunu yaşıyor. Uğur markasının 1968 yılında başlayan hikayesi, bugün 55 ilimizde 100’ün üzerinde okulda ve 150’ye yakın kursta devam ediyor.
İstanbul Laleli’de 26 Kasım 1968’de 3 odalı bir dershanede ilk öğrencileriyle buluşan Uğur, donanımlı akademik kadrosu ve başarılarıyla kısa sürede Türkiye genelinde “güven” duyulan bir kurum haline geldi. Eğitime kazandırdığı yenilikçi bakış açısıyla, her daim öncü adımlar atıldı. Uğur markası yıllar içinde emin adımlarla büyüyerek Türkiye’de Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları çatısı altında, dünyada ise 3 kıtada, 6 ülkede, 6 üniversitesi, dil okulları ve k12 düzeyinde eğitim veren okulları bulunan BAU Global eğitim ağına dönüştü. BAU Global Başkanı Sayın Enver Yücel’in, kendi emekleri ile kurduğu bu marka dünyanın dört bir yanında binlerce başarılı eğitimcinin aynı marka altında gururla buluştuğu büyük bir aile oldu. 100 yıllık Cumhuriyet tarihimizin 55 yılına tanıklık eden Uğur; her zaman bir adım ötesini görebilen, uluslararası eğitim sistemini analiz ederek en iyi yöntemleri Türkiye’ye hızlıca adapte eden Sayın Enver Yücel’in başarı hikayesidir.
Bugüne kadar binlerce öğrencinin hayatına dokunan ve her birini başarılı, donanımlı bireyler olarak yetiştiren Uğur markası olarak bu büyük gururu öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizle paylaşmak adına bir anı defteri hazırladık. 55. Yıl Anı Defterimiz, yolu Uğurla kesişen, kendini Uğur Ailesinin bir parçası olarak gören herkesi bir araya getiriyor. Sizler de yaşadığınız Uğurlu anılarımızı kaleme alarak geleceğe bir hatıra bırakabilirsiniz.


Uğurlu Sayfalar Nasıl Kullanılır?

 • ugurlusayfalar.com adresine eserlerinizi yazabilmek için Uğur Okulları öğrencisi olunması ve platform üzerinden sisteme giriş yapılması gerekmektedir.
 • Öğrencilerimizin eserlerini yazabilmesi için veli izni gerekmektedir. 

Platform Nasıl Kullanılır?

 • Menüden Giriş Yap butonuna tıkladıktan sonra Stoys kullanıcı adı ve şifresi ile sisteme giriş yapılabilir.
 • Sisteme giriş yapıldıktan sonra da sol menüde yer alan Eser Yaz butonuna basılır. Eser Yaz panelinden duygu ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bu aşamada ilgili butonu ve ekranı göremiyorsanız veli izni verilmemiş olabilir.
 • Eserinizi yazıp gönderdikten sonra yazılarınız onay sırasına girecektir. İlgili yazılarınız tek tek okunup onay aldıktan sonra yazı yayına alınacaktır.
 • Göndermiş olduğunuz eserler yönetim panelindeki “Eserlerim” sekmesinden takip edilebilir. Onay durumunuz; onaylandı, onay bekliyor, reddedildi olarak gözükebilir. İlgili şartları karşılamayan, temaya uygun olmayan eserler reddedilebilir.
 • Onaylanan eserleriniz ugurlusayfalar.com adresinde yayına girecektir. Yazılarınız yayınlanırken ad soyad, tarih ve okul bilginiz ilgili eserle birlikte aynı sayfada paylaşılmaktadır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Yazılar maksimum 1000 karakter uzunluğunda olmalıdır.
 • Eserler yazılırken yazım ve noktalama kurallarına dikkat edilmeli, anlatım bozukluğu yapılmamasına özen gösterilmelidir. İçerikleri onaylayan yöneticilerimiz gerekli gördükleri durumlarda eserlerde düzenleyip onay verebilirler.
 • Başka bir milleti, ırkı, soyu ya da kişiyi küçük düşürücü veya rencide edici söz ya da ifade kullanılmamalıdır. Argo, küfür, hakaret içerikli hiçbir söyleme yer verilmemelidir.
 • Eserler yazıyı yazan kişiye ait olmalıdır.
 • İlgili eserde başka eserlerden alıntılar varsa kaynak gösterimi yapılmalıdır. Kaynak gösterimi yapılmadığı takdirde sorumluluk eser sahibine ait olacaktır.