Stoys Uğurlu Sayfalar Nedir? Bizi Arayın

Arşiv: 24 Kasım Öğretmenler Günü

24 Kasım Öğretmenler Günü

26.11.2020

Değerli 7D Sınıfı Öğretmenleri,

Uğur Okullarına yeni katıldık. İlk senemiz. Pandemi dönemine denk gelmesi nedeniyle epeyce zorlanacağımızı düşünürken hızlı adaptasyon ve aidiyeti sağladık. 

Bunun için öncelikli olarak Sınıf Öğretmeni İlknur Hanım'a ve diğer öğretmenlerimize çok teşekkür ediyoruz. 

Tüm minnet duygularımızla.

Kandemir Ailesi. 

Uğur-Gülseren-Derin İnci

24.11.2020

                                                                                                  24.11.2020

Sevgili Öğretmenim Gözde Çelebi,

Hayatı paylaşan,hayatı öğreten,eğiten ve iyi insan olma çabasında yol gösteren öğretmenim.Sağlıklı günlerde yüz yüze kutlamak dileği ile sizi çok seviyorum.

Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Hira Atalay 3-B

Kağıthane Vadi İstanbul Uğur İlkokulu 

26.11.2020

Öğretmenim sizi çok seviyorum, Öğretmenler Günü'nüz kutlu olsun.

Ayşe Tekeli Karaçayır

25.11.2020

12 yıl önce ilkokulda resim dersine girdiğim şimdi  tıp fakültesinde okuyan öğrencimin attığı kutlama mesajında ne kadar doğru bir meslek seçtiğimi bir daha anladım. Dokunuş o kadar önemli belki o an fark etmesek bile yıllar sonra size paha biçilemez şekilde geri dönüyor. Mesleğimde son yıllarımı çalışmayı düşündüğüm sevgili Uğur ailesinde de bu dokunuşları yapmak en büyük arzum. Değerli Uğur ailesi mensuplarının öğretmenler gününü yürekten kutluyorum. Çağdaş Demir, Uğur Okulları Anamur Kampüsü Görsel Sanatlar Öğretmeni. 


25.11.2020

Sevgili Uğurlu Öğretmenlerim,

Önce başöğretmenimiz Mustafa Kemal  Atatürk olmak üzere,üzerimde emeği geçen bütün öğretmenlerime sonsuz sevgimi sunuyorum.Bana öğrettiğiniz her şey  için size minnettarım. Eğer gelecekte iyi bir yere gelirsem emin olun ki hepsi sizin sayenizde.

25.11.2020

Bizlere göstermiş olduğunuz sonsuz sabır, inanç ve hoşgörü için teşekkür ederiz. Gösterdiğiniz o inanç, bugünkü başarılarımızda bizler için en büyük motivasyon kaynağı olmuştur. 24 Kasım Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. 

SERRA İNANÇ

23.11.2020

Kıymetli Öğretmenler,

Işığıyla, kalbiyle, sabrıyla çocuklarımızın yolunu aydınlatan, geleceğin mimarı tüm öğretmenlerimize emekleri için teşekkür ederiz. Her koşulda, her şartta, “Eğitim Değerlidir” felsefemizle hedeflerimizi gerçekleştirmek üzere çalışmayı sürdüreceğiz.

Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün hedeflediği musaır medeniyetler seviyesine ulaşan dek ve dünyanın her yerinde, her çocuk kaliteli eğitimle buluşana kadar emek vermeye devam edeceğiz.

Tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.


23.11.2020

Değerli Öğretmenlerimiz,

Her bilgiyi, kazanımı, değeri öğrencilerimize özveri ile aktaran, onlara “önce iyi insan olma” bilincini aşılayan bu kutsal mesleği icra eden öğretmenlerimizin emeği asla ödenemez. Ailelerin “en kıymetlilerini” emanet ettiği, insan heykeltıraşı öğretmenlerimiz ile yüzlerce öğrencinin hayatına, yüreğine dokunmaya devam ediyoruz.

Yarım asrı aşkın geçmişimizden aldığımız güçle başarı geleneğini sürdüren Uğur Okullarının çatısı altında, birlikte yürüdüğümüz değerli eğitimcilerimiz ve tüm öğretmenlerin Öğretmen Günü’nü en içten dileklerimizle kutlarız.  

24.11.2020

Öğretmenlerin başı Mustafa Kemal Atatürk'tür. Öğretmenim siz bizim için çok önemlisiniz. İyiki bizim öğretmenimizsiniz  canım öğretmenim. Öğretmenler gününüz kuttlu olsun . 

24.11.2020

Öğretmenlik belki en derinlerde maneviyatın hissedildiği en büyük meslek. Bir dünya inşa etmek o dünyanın görünmez bir kahramanı olarak yer almak . Öğretmen olmak, sevgi ve şefkati yüreğinde hiç kaybetmeyen olmak.

                                                Sevgiyle tüm öğretmenlerin günü kutlu olsun.

24.11.2020

Hani vardır ya o  hiç bir şeyle eşleşemez dediklerimiz. İşte ona biz öğretmen deriz.Öğretmen dediğinde aklıma aslında hayat geliyor.Çünkü okuma yazmayı öğrendik.Bu hayattır Sevgili öğretmenlerimin öğretmenler günü kutlu olsun.

24.11.2020

Değerli öğretmenlerim, 

Öğretmenliği bir meslek olarak seçen ve bunu her zorlukta icra etmeye çalışan sevgili meslektaşlarım, 

insanlık daha bilgili, daha hoşgörülü, salgın hastalık krizi yaşadığımız şu günlerde daha sağlıklı olacaksa, öğrencilerimiz geleceğe daha umutla bakacaksa sizlerin sayesinde olacaktır. 

Emeklerinizin avuç avuç büyümesi dileklerimle bu gününüzü ve nice gelecek öğretmenler gününüzü kutlar, sağlıklı günler dilerim.


Bolluca Uğur Okulları/Yusuf Özkaraalp

24.11.2020

Bir rehber öğretmen olarak ilk kez öğrencilerimi tanımak için derslerine girmek için çok heyecanlı  ve çok istekliydim. Hala da öğrencilerime duyduğum o güzel sevginin güzelliğini taşıyorum. 

Çarşamba günü 10.sınıflardan birinin dersine girdim. Sınıfın kapısına geldiğimde beni bekleyen öğrencilerimin, beni beklerken tıpkı sınıfta bir öğretmen varmış gibi sessizce beklediklerini görünce " işte bu gün bir kez daha iyi ki öğretmen olmuşum dedim, kendime" iyi ki bu güzel, pırıl pırıl gençleri tanıma fırsatı buldum. O günden sonra  güzel öğrencileirmin yüzümde bir tebessüm olduklarını ve mesleğimi bana bir daha sevdirdikleri için hepsine rehberlik etmekten asla pes etmediğim ve diğer sınıfların da   bana kattığı o güzel duygular için tüm öğrencilerime teşekkürü bir borç bilirim. İyi ki  Varsın Uğur Ailesi! 

24.11.2020

MERHABA ÖĞRETMENLİK,

İçinde yaşayan diğer bir kişi gibidir öğretmenlik.Nereye gitsen seninle gelir.Markette,pazarda,alışverişte,gezmede bir bakmışsın ki sınıf için birşeyler almak  peşindesin.Aklının bir köşesinde yarın anlatacağın ders,kalbinin bir köşesine yaptığın etkinliğin onda bırakacağı iz döner durur.Çok yorulduğun bir anda onun cümlesi ilaç gibi gelir yorgunluğuna...Minik minik kalplerle süslenmiş bir yazı,sana yazılan bir şiire yaptığı kenar süsü anlatır sana olan sevgisini...Her birinin açtığını görmek izlemek ve tanık olmak onunla birlikte büyütür seni. İyi ki dersin ...İyi ki öğretmenim...


24.11.2020

  • Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk 'ün önderliğinde,büyük bir fedakarlıkla,sabırla,sevgiyle mesleğini yapan tüm öğretmenlerimizin ögretmenler günü kutlu olsun.

24.11.2020

Okumak zevk verir, bir o kadar da sancılıdır. Lisede dersler bile kendi içinde ikiye, üçe bölünüyorken ilk yıl kendini kaça bölmen gerektiğini bilemezsin. Öğretmenler öğrencilerine artık çocuk değil de gerçek bir birey gözüyle bakmaya başlarlar, hayata hazırlamaya çalışırlar. Anlarsın ki her şey sadece okulda ders görmek değil.. Seni hayata hazırlayacak öğütler verirler. En önemlisi bu dört yılın sonunda edineceğin mesleğe karar vermen konusunda yol gösterirler.. İlk başta okumayı, yazmayı öğrenirsin sonra dersleri.. derken ilerleyen yıllarda bir sürü öğüt almış biri olarak bulursun kendini. Heykeltıraş mermere ne ise öğretmen de çocuğa odur. diye bir söz var. Her öğrencinin üzerine emek emek dokunan fedakar öğretmenlerimin öğretmenler günü kutlu olsun <3

Duygu Güçlü

Kavacık Uğur Anadolu Lisesi

24.11.2020

Öğretmenim 💜Kader Özdemir 

Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Ayaz Kaya

24.11.2020

   Öncelikle baş öğretmeniz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, fikri hür, vicdanı hür nesiller yetiştirmek için canla başla mücadele eden tüm değerli öğretmenlerimizin, öğretmenler günü kutlu olsun.